Tuesday, April 1, 2014

Niespodziewany trening cd.

Już jutro o 15:30 początek wyprawy. Cel: lotnisko Previdza na Słowacji gdzie dzięki menadżerowi Kadry Juniorów Żółwiowi, oraz właścicielom DuoDiscusa "POL" będziemy mogli w czwartek razem z Markiem Niewiadomym polatać na tym pięknym szybowcu. Po drodzę zgarniamy jeszcze z Jasionki Jantara AB do Bielska, a w czwartek z samego rana ruszamy z Bielska do Previdzy. Prognozy zapowiadają się nie najgorzej, dziś odbyła się odprawa przedwyjazdowa, ale pewnie plany zweryfikuje pogoda.
 
Mnie udało się już poznać zalety "POLa" w lipcu w Ostrowie i na Żarze gdzie wykonałem kilka lotów i stwierdzam że naprawdę jest to świetna maszyna. Najbardziej działają na wyobraźnię zdjęcia Adama, który właśnie teraz przez ostatnie kilka dni szaleje po Fatrze i Niżnych Tatrach. Trzymajmy kciuki!
W lipcu na Żarze w "POL"
Zdjęcia z ostatnich dni latania Adama w Previdzy.

Niespodziewany trening!

Już w środę 2.04 wyruszamy wspólnie z Markiem Niewiadomym na niespodziewany trening! Dzięki wsparciu kilku osób które nam to umożliwiły, możliwe będzie polatanie w fajnym miejscu, na fajnym szybowcu. Na blogu będziecie mogli jak zwykle poczytać newsy o tym krótkim jednodniowym wyjeździe. Teraz czekamy tylko na pogodę. Więcej informacji już jutro! Trzymajcie kciuki za pogodę!