Thursday, August 26, 2010

Zawody Zawody i po Zawodach

W ostatniej konkurencji z powodu zbyt wczesnego odejścia i zejścia do parteru musiałem długo walczyć o odbicie się od ziemi. Jednak po osiągnięciu pułapu chmur, rozpoczęła się jazda. Noszenia 2-3m/s i podstawy 1600m dały możliwość spokojnych manewrów pod tworzącymi się szlakami. Po zaliczeniu 1 PZ znowu zbliżyłem się do ziemi , lecz po kliku minutach udało mi się znaleźć 2m/s średniego noszenia.  Dalej już pilnowałem się aby trzymać się wyżej, gdzie noszenia były znacznie silniejsze ( niektórzy zgłaszali 3,8m/s średniego!!). Po zaliczeniu ostatniego PZ podkrętka pod podstawę i dolot pod lekki boczno czołowy wiatr z 24km. Ten dzień zakończyłem na 12 pozycji.

Po wylądowaniu pozostało rozłożyć MG na wózek, spakować obozowisko i udać się na oficjalne zakończenie.
Komary które pojawiły się nieproszone na zakończeniu sprawiły że wyglądało ono trochę jak dyskoteka, ponieważ wszyscy próbowali odgonić nieproszonych gości rękami i nogami.
W KZS KLUB B wyniki przedstawiały się nastepująco
1. ME Flis Jacek Ziemi Zamojskiej Junior 2079
2. 89 Lorenz Aleksander Wrocławski/GSS Cobra 15 1976
3. I Budzowski Piotr Rzeszowski Pirat 1683 


9.  MG  Jan Jawornik          Kielecki               Pirat        1229

W SMP KLUB A:

1. 3P Barszcz Jakub Orląt Jantar std 3 2395
2. BL Błaszczyk Łukasz Ostrowski Jantar std 3 2352
3. MB Kopeć Ireneusz ROW Jantar std 2 2343

Zawody były ogromną odskocznią od latania w Klubie i dały możliwość zdobycia nowych doświadczeń i podpatrywania techniki latania innych. Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim którzy pomogli mi w organizacji tego wyjazdu i wszystkim którzy śledzili relacje na tym blogu. WIELKIE DZIĘKI i do usłyszenia następnym razem :)