Tuesday, June 11, 2013

Dzień 4 - SMP 15m

W Częstochowie wczoraj pogoda barowa - brak rozegranej konkurencji. Dzisiaj podobno też pada od rana. Aura jest wyjątkowo niekorzystna w tym roku dla szybowników w Polsce.

Mnie bardziej od pogody przygnębia relacja z zawodów, która jakoś tak ukryta chowa się na stronie ACz, brakuje choć jednego zdjęcia z dnia. Nie wie w czym tkwi problem, bo newsy z ACz są chyba najczęściej spośród Aeroklubów pojawiającymi się newsami na serwisach typu lotniczapolska.pl.

Relacji z SMP 15m należy szukać tutaj:

* Strona Gliding Team Klinika Kolasiński http://www.klinikakol.gliding-team.pl/index.php?rodzaj=relacje&element=39
* Fanpage Aeroklubu Leszczyńskiego https://www.facebook.com/AeroklubLeszczynski?fref=ts
* Strona Zawodów http://www.aeroklub-czestochowa.org.pl/pl/zawody-czerwiec-2013/relacje.html

Ciekawi mnie jak będą zorganizowane medialnie Mistrzostwa Europy w Ostrowie Wielkopolskim. Wczoraj organizatorzy poinformowali o zwołaniu konferencji prasowej dla mediów! Brawo Brawo! Miejmy nadzieję że te zawody będą świętem szybownictwa na niesamowitym poziomie.

Niestety nie mogłem się wyrwać na całe zawody do Częstochowy. Ale postaram się zrelacjonować porządnie choć jeden dzień - środę, dzień 5 zawodów. Dzisiaj pakuje się w pociąg i od rana jutro nadaję z EPRU. Także spodziewajcie się jutro sporej dawki informacji, zdjęć, relacji na żywo, czyli tak jak miesiąc temu w Stalowej ;) Oby tylko pogoda dopisała i udało się przelecieć.