Wednesday, August 8, 2012

Dzień 7


22:58

No i kolejny dzień minął. W powietrze została dziś wysłana jedynie klasa Standard - z marnymi skutkami. Pogoda nie dała możliwości utrzymania się normalnie w powietrzu. Zawodnicy lądowali po godzinnych bojach z pogodą. Dziś nie było jakichś wyjątkowych atrakcji. Czyżby organizator przysypiał? Wieczorem odbyło się wspólne oglądanie porażki w meczu siatkarzy Polska - Rosja.

I wielkie dzięki dla Was - czytelników! Wczoraj pobiliście rekord wejść na bloga - 222! Bardzo mnie to cieszy i motywuje do jeszcze częstszych i lepszych relacji! Zostawcie tylko częściej jakiś komentarz lub opinię pod postem. Dzięki Wielkie!


Uśmiech Marsa mówi wszystko - zwycięstwo w 3 konkurencji 

11:58

Czas startów został już na odprawie przesunięty na 12:30. Zadania na dziś można zobaczyć tu: http://soaringspot.com/prejwgc2012/results/
Znowu mamy silny zachodni wiatr. Dodatkowo nasuwa się nad Leszno górne porycie związane z przechodzeniem drugiego frontu chłodnego.

A i jeszcze jedna ważna informacja! Aeroklub Kielecki objął prowadzenie w klasyfikacji drużynowej wśród polskich aeroklubów!