Friday, June 10, 2011

300!


Lecimy na 300! Pierwszy punkt 160km od EPLU takze ladowanie w polu wrozy nocleg w polu...

Dzień piąty

Dzień dobry bardzo! Właśnie otworzyłem oczy i prognoza całkiem nieźle się sprawdza. Nad Lubinem bezchmurne niebo i przygrzewa Słońce. Jest więc szansa na spełnienie wczorajszych obietnic o diamentowym dniu! Udało się wczoraj pokonać barierę starości Volskloggera i sprzęc go z Windowsem 7.


PS. Wczoraj wieczorem Mateusz Pusz współtwórca programu do nawigacji szybowcowej LK 8000 udzielił nam wykładu rozjaśniając podstawowe funkcje tego bardzo pomysłowego i intuicyjnego programu. Miejmy nadzieję że tę wiedzę sprawdzimy dziś w praktyce.

6:45

JJ

Dzień czwarty

Dziś miał być totalny odbój co zapowiadała informacja wisząca w barze: "jutro na 90% dzień nielotny". Jednak Marek Jóźwik się zreflektował i odnalazł się w tych pozostałych 10% zarządzając niespodziewanie z rana Grid Time na 12:00. Ja spokojnie wstałem o 10 i ta informacja szybko postawiła mnie na nogi. Na dworze pełne pokrycie średnim zachmurzeniem nie zwiastowało nic dobrego. Uczestnicy dostali zadanie 130km i rzucili się w powietrze. Jednak bardzo silny wiatr nie pozwolił nikomu na zaliczenie zadania.

Na jutro planowania jest kosmiczna pogoda i byc może polecimy na diamentowe 300!