Wednesday, May 1, 2013

Dzień czwarty

21:00
No i o dziwo mamy pierwsza rozegrana konkurencję w tych zawodach. Szkoda że tylko w klasach open i 15m ale zawsze coś. Może i klubom uda się oderwać w najbliższych dniach. O pikniku i całym tym zamieszaniu rowerowym niewiele mogę napisać gdyż cały ten czas przesiedzielismy na gridzie. No ale cóż... drugi dzień z rzędu manewry, dzisiaj już nawet założyłem spadochron i prawie siedziałem w szybowcu więc postępy sa;) szkoda tylko że prognozy dalej nie są optymistyczne...

15:00
Po 3 godzinach stania na gridzie w mało komfortowej temperaturze konkurencję dla klasy club odwolano. Poleciały klasy open i 15m, jednak pogoda z trudem pozwalała na utrzymanie się w powietrzu. Zobaczymy wieczorem ile osób polecialo na trase i czy osiągną minimalna odległość do zaliczenia konkurencji.

10:30
Szykują się manewry... grid time 12:30

9:00
Właściwie to nie muszę wrzucać zdjęcia obrazujacego dzisiejsza pogodę. Wyglądało by ono tak samo jak z wczoraj czy przedwczoraj. Jednak dzisiaj na lotnisku w Lesznie odbędzie się inne wydarzenie. Na wczorajszej odprawie podano informacje, że dziś będzie miał miejsce przejazd...8000 rowerow! Może to jakas nowa forma pochodu pierwszomajowego;) po nocnych deszczach pogoda na jazdę rowerem jest prawie tak samo dobra jak na latanie więc nie wiadomo czy ten zmasowany atak rowerów będzie aż na taka skalę jak zapowiadano ale kto wie... jak widać na zdjęciach klimat piknikowy, szkoda tylko że pogoda dalej swoje. Odprawa tradycyjnie o 10.